3616

24

01

За репости кличем в гості

За активність в соцмережах –
Відпочиньте без обмежень!
З Вас по лайку і репосту,
З нас – вікенд і гарні тости!
Нижче вказані умови, відпочинь в “ДіАнні” кльово!

Розіграш weekend’а від лікувально-оздоровчого комплексу ДіАнна!

Для участі в розіграші спеціального призу від ДіАнна:

• Підпишіться на сторінку ЛОК ДіАнна у Facebook;
• Приєднайтесь до відкритої групи ЛОК ДіАнна – //www.facebook.com/groups/lokdianna/;
• Залиште коментар до цього посту “#ЛюблюДіАнну”
• Лайкніть та поділіться цим акційним постом публічно з хештегом #Східниця у період з 24.01-14.02.2017;

15 лютого о 12:00 відбудеться розіграш Week-end’у (три дні/дві ночі) у номері стандарт Comfort на двох осіб у тарифі “Пансіон” за допомогою сервісу RANDOM.ORG.

Ми визначимо переможця за допомогою сервісу RANDOM.ORG, результати будуть опубліковані в акаунтах ЛОК ДіАнна в соціальних мережах.

Важливо:
– У розіграші беруть участь сторінки, відкриті для перегляду.
– Слід виконати всі умови акції.
– Переможець акції отримає в якості призу проживання в номері категорії стандарт Comfort на дві особи на дві доби згідно тарифу “Пансіон” у період з 18.02 до 18.03.2017 року за погодженням з відділом бронювання (тел. 03248 48038, 067 567 68 22).

Готель не несе відповідальність у випадку настання таких форс-мажорних обставин, як стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акції обставини.

У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних правил, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

Організатор залишає за собою право, а Переможець погоджується прийняти участь у фінальній фотосесії під час вручення Призу, а також на розміщення усіх фотознімків, які пов’язані з проведенням Акції в Інтернеті, на сторінках комплексу.
У випадку визначення Учасника Акції Переможцем, інформація про факт перемоги, а також Прізвище, Ім’я, По-батькові або нік Переможців Акції будуть опубліковані на //www.facebook.com/, без сплати будь-якої винагороди за таке розміщення даних відповідному Переможцю;
Учасник підтверджує, що умови його згоди на обробку персональних даних, наданих згідно з цими Правилами, не вимагають окремого повідомлення Учасника про передачу таких даних від Організатора третім особам;
Організатор не несе відповідальності уразі невиконання своїх зобов’язань внаслідок надання Учасником неповних,застарілих, недостовірних персональних даних;
Організатор залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками/Переможцем Акції, окрім випадків, передбачених цими Правилами;

При виявленні порушень умов акції результати розіграшу можуть бути переглянуті готелем.

По di anna|Архів|0 comment

Комментарии закрыты.