Синглентно-киснева терапія (СКТ)

Синглентно-киснева терапія – це відносно новий метод кисневої терапії на основі застосування синглентно-кисневих сумішей. Синглентно-киснева суміш поступає в організм шляхом інгаляцій, приймання активованої води, водних розчинів, пінок.

Як це діє?
Принцип терапії синглетного кисню простий. Синглетний кисень утворюється на поверхні листя рослин і дерев за допомогою фотосинтезу та фотосенсибілізації .
Синглетний кисень має дуже недовгий час життя (близько 2 мільйонних частки секунди) та випромінює енергію. Основними факторами впливу енергії синглетного кисню на людину є:
– потужне зменшення продукування вільних радикалівСКТ
– детоксикація
– збільшення енергії, продуктивності
– зниження холестерину, тригліцеридів і сечової кислоти
– омолодження клітин.
Важливе значення терапії синглетного кисню має використання вологого повітря.

Що лікує?
СКТ рекомендується для лікування, профілактики та медичної реабілітації:
– при хворобах бронхо-легеневої системи (бронхіти, бронхіальна астма, фарингіти);
– в кардіології (гіпертонічна хвороба, стабільна стенокардія, кардіопатія, постінфарктний стан, ішемічна хвороба серця, асклеротичний кардіосклероз, вегетосудинні дистонії, варикозне розширення вен і тромбофлебіти);
– в гастроентерології (хронічні гастрити, гастродуоденіти, панкреатити, виразкова хвороба дванадцятипалої кишки, ентероколіти, коліти);
– в ендокринології (цукровий діабет, ожиріння, метаболічний синдром);
– в неврології ( дисциркуляторна енцефалопатія, цереброваспулярна патологія, неврози, астенічний синдром, дієнцефальний синдром, синдром хронічної втоми);
– при остеохондрозах, остеоартрозах, травматичних пошкодженнях кісток, хворобах Бехтерєва;
– в дерматології (екземах, трофічних виразках, нейродермітах, псоріазах);
– вторинних імунодефіцитних станах і алергії;
– хворобах нирок, сечовивідних шляхів і сечового міхура;
– хворобах жіночої статевої сфери.
Синглентно-киснева терапія в організмі людини діє на мембранно-обмінні процеси і біоенергетичні перетворення всередині клітин, внаслідок яких нормалізуються антиоксидантні функції.

Як довго триває лікування?
Тривалість лікування індивідуальна для кожної особи. Здорові люди можуть використовувати процедуру протягом п’ятнадцяти хвилин за сеанс. СКТ має більшу користь в поєднанні з іншими методами.

Чи є побічні ефекти?
При СКТ можливі первісні реакції на лікування в основному це детоксикація (головні болі, втома, свербіж або шкірний висип тощо), але носять тимчасовий характер і легко усуваються гідратацією або іншими агентами. Більшість людей не відчувають ніяких негативних реакцій і відчувають покращення свого стану.