Контакти для співпраці:

відділ продаж і маркетингу
03248 48 038
sales@dianna.com.ua
з пропозиціями про постачання побутової хімії, миючих і чистячих засобів, побутової та особистої гігієни, канц товарів
pr@dianna.com.ua

Пропонуємо всім туристичним агентствам і незалежним профспілкам підприємств співпрацю з нами по реалізації путівок в наш лікувально-оздоровчий комплекс, який розташовується в одному з мальовничих куточків Прикарпаття.

Ми маємо можливість запропонувати Вам широкий комплекс послуг у лікувально-оздоровчому комплексі «ДіАнна», розташованому в смт. Східниця Львівської області. У Східниці особливий мікроклімат, ніжна зима, тепле літо, сонячні дні чергуються з дощовими. Повітря тут п’янке, просочене легкими ефірними смолами, з пониженим вмістом кисню, що змінює частоту і глибину дихання, стимулює кровотворні процеси.Східниця

У Східниці досліджено 38 джерел і пробурено 17 свердловин безцінних мінеральних вод різного виду і складу, які мають показання до лікування недуг нирок, печінки, жовчного міхура та жовчних шляхів, панкреатитів, хронічних гепатитів, холециститів, холангітів, хронічних пієлонефритів і циститів.

Східницька «Нафтуся» ефективно оптимізує обмін речовин в організмі, жовчоутворювальну функцію печінки, видільну функцію нирок, секреторну та евакуаторну функції шлунка, сприяє лікуванню сольових діатезів, цукрового діабету, недокрів’я та інших захворювань, має сечогінну, жовчогінну, спазмолітичну знеболювальну дію.
Також у Східниці досліджені і використовуються джерела з лужною мінеральною водою типу «Боржомі», із вмістом заліза, з підвищеним вмістом брому, з вмістом гліцерину, для внутрішнього або зовнішнього застосування при розладах нервової системи та захворювань шкіри.

Лікувальні дії води доведено вченими на практиці. Рекомендований лікарями час лікування близько 18 днів.

Східниця взимкуУ медичному центрі ЛОК « ДіАнна » Ви зможете пройти обстеження і отримати необхідне лікування або вибрати процедури для профілактики захворювань:
• серцево-судинної системи;
• органів травлення;
• нервової системи;
• органів опорно-рухового апарату;
• органів дихання і ЛОР органів;
• сечостатевої системи, нирок та урологічні захворювання;
• ендокринної системи та порушення обміну речовин.

Гостям ЛОК «ДіАнна» пропонуються різні методики діагностики організму, лікування за показаннями і пройти курс за спеціально складеним медичними програмами, а також консультації лікарів-фахівців.

ДЛя профспілок :
Комерційна пропозиція – Базове оздоровлення
Комерційна пропозиція – Все включено

Наші партнери:

Метро ЗАТ Оболонь Кальтенберг Арселор Миттал меданализы синево
ЧП Кимак Будерус ЛОДА intime