Для того щоб Ваш відпочинок в лікувально-оздоровчому комплексі готельного типу «ДіАнна» був більш приємним і безпечним, ми просимо Вас дотримуватися наступних правил.

– Відвідувачі повинні дбайливо ставитися до майна лікувально-оздоровчого комплексу, використовувати устаткування за призначенням, дотримуватись вимог пожежної безпеки. У випадку виявлення ушкодження майна, технічних несправностей, надзвичайних подій (залиття, загоряння, розбиття скла і т.п.) необхідно негайно повідомити це адміністратора.
– Заселення в Готель розпочинається з 14 годин за місцевим часом.
– Виселення з Готелю здійснюється за загальним правилом – 12 годин дня за місцевим часом.
– У всіх номерах та інших приміщеннях ЛОК ДіАнна, які не призначені для куріння, забороняється палити.
– З 23 години вечора і до 8 години ранку всередині Готелю і на території необхідно зберігати тишу. У номерах у цей час забороняється включати на велику гучність аудіо-системи і телевізори.
– Перебування в номерах відвідувачів, які не проживають в лікувально-оздоровчому комплексі “ДіАнна”, категорично заборонено. В іншому випадку, Адміністрація комплексу залишає за собою право оформити рахунок відвідувачеві на оплату додаткового місця.
– Якщо гість бажає, щоб його не турбували, він може повісити на ручці дверей зовні табличку з написом «Не турбувати!», що входить в оснащення номеру. Напис «Прошу прибрати!» відвідувач може повісити, якщо він вважає, що номер потрібно прибрати.
– Перебування будь-яких тварин без погодження з адміністрацією Готелю забороняється.
– Гості повинні дотримуватися чистоти та правил пожежної безпеки.
– Занесення і зберігання у номерах Готелю вогнепальної, холодної, пневматичної зброї, вибухових речовин, а також предметів, що є небезпечними для життя і здоров’я громадян та збереження їх майна забороняється.
– Гостям забороняється залишати у номерах Готелю сторонніх осіб на період своєї відсутності, а також передавати їм ключ від номера.
– Виходячи з номера всі електроприлади (крім холодильника) і освітлення, необхідно вимкнути.
– У номерах забороняється використовувати трійники і подовжувачі, потужні електроприлади, у тому числі нагрівальні, крім випадків, коли ці прилади входять у стандартне устаткування номера.
– Споживання електроенергії для ЛОК ДіАнна лімітовано. Нерозумне її використання може призвести до відключення електроенергії.
– Територія ЛОК, внутрішні сходи та коридори контролюються відеокамерами. Відеоспостереження здійснюється з метою безпеки гостей, їхнього майна, майна Готелю.
– Готель надає основні послуги, що входять у вартість проживання, і додаткові, які надаються за окрему плату згідно прейскуранта.
– До основних послуг відноситься: надання номера для проживання, прибирання номера, виклик швидкої допомоги, надання першої медичної допомоги, побудка у визначений час.
– Поточне прибирання (прибирання пилу, винос сміття, миття склянок і чашок, прибирання санвузлів, прибирання постелі) проводиться щодня.
– Заміна постільної білизни здійснюється не рідше одного разу в три дні. За бажанням відвідувачів може бути здійснена позачергова зміна рушників.
– Перелік додаткових послуг визначається Готелем згідно додаткового списку.
– Медичний центр, ресторани, бари, більярд, дитяча кімната працюють згідно з графіком, правил і чинного прейскуранта цін.
– Самостійне приготування їжі у номері з використанням додаткового обладнання забороняється.
– В Готелі діють наступні знижки з оплати проживання:
система знижок для корпоративних та постійних клієнтів, яка визначається окремо адміністрацією Готелю.
– Гості припиняють проживання в Готелі із завершенням терміну договору між відвідувачем і Готелем про надання послуг.
– При заподіянні лікувально-оздоровчому комплексу збитків з вини чи недбалості гостей і (або) їхніх відвідувачів, Гість зобов’язаний відшкодувати Готелю такі збитки, в тому числі витрати, пов’язані з простоєм номеру під час ремонту, заміни меблів та інших випадків (наприклад, при залитті водою).

У випадку порушення правил проживання, які встановлені в ЛОК ДіАнна, адміністрація може відмовити гостю надалі у проживанні.

Бажаємо Вам приємного відпочинку!

dogПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ ГОСТЕЙ З ТВАРИНАМИ

З турботою про Ваше здоров’я!