Мабуть немає на світі людини, яка б не літала уві сні. Кожен, хто знайомий з відчуттям польоту знає, як це… відірватися від землі, відчути швидкість, висоту, свободу…

Всі ці захоплюючі емоції та море позитивних вражень Ви відчуєте в польоті на аерошуті!

​Аерошутом – називають мотовізок з парашутом, який нагадує парашут типу “крило”. Аерошут належить до класу надлегких літальних апаратів: до того ж класу, що і мотодельтаплани і параплани з мотовізком.

​Для підйому крила потрібно лише вибрати правильний напрямок старту – збільшуємо тягу двигуна, розгін, і крило наповнюється повітрям. Короткий розгін – і Ви летите!

Аерошути вважаються безпечним видом повітрянних суден. Сам мотовізок збирається із спецматеріалу за авіаційними технологіями, що забезпечує високу міцність і безпеку в експлуатації апарату. Мала швидкість приземлення (всього біля 30 км/год) дозволяє безпечно приземлятися у тому числі і на обмежені майданчики, або на непідготовлений грунт.

Вантажопідйомність апарату складає 250 кг, діапазон швидкості від 30 до 60 км/год., висота польоту – від 1-2 метрів до захмарних 5000 м.

Політ тривалістью 15 хв. коштує 4200грн, а тривалістью 1 год. – 7000 грн.