Бронь

Вишуканi страви вiд наших кухарів

Ресторан «Бєлий Лев»

“Відкриття нової страви дарує людству більше щастя, ніж відкриття нової зірки”,
– казав кулінар Жан Антельм Брилья-Саварен.

Кожен шедевр наших майстрів – це кулінарна творчість, яка проводить своєрідний екскурс європейською та українською кухнями, де кожна страва це невичерпне джерело традицій. Час, проведений у ресторанах нашого сімейного комплексу, це не лише смакування страв, а й тепла романтична атмосфера, нові апетитні враження.

Гордістю лікувально-оздоровчого комплексу «ДіАнна» є індустрія харчування, і на сьогоднішній день, у нас дійсно чудові за асортиментом ресторани замовного меню. Ви зможете обрати для себе найоптимальніше місце для харчування. Основний ресторан лікувально-оздоровчого комплексу ДіАнна розрахований на 100 місць. Класичні страви меню європейської та української кухонь, дієтичні страви, свіжі салати і фрукти, гарячі страви, молочні продукти, а також оригінальне виконання відомих традиційних страв від шеф-кухаря, які подаються гостям з любов’ю в ресторані “Бєлий Лев”.

В наших ресторана запропонують Вам чудові закуски, що відповідають найвибагливішим смакам, алкогольні і безалкогольні напої місцевого й імпортного виробництва.

Відчуйте себе по-особливому щасливим

Ресторан шведської лінії «ДiАнна»

“Для того, щоб блюдо було смачним, необхідно вміти грати з інгредієнтами. Також в процесі приготовлення важна креативнiсть”,
– казав кулінар Ферран Адрiа.

Готуючи лише з екологічно чистих та свіжих продуктів, щоразу майстерно створюємо вишукану кулінарну красу для Вашого гастрономічного задоволення: щоб відкрити смаки нових страв або ж пригадати забутих, але таких улюблених. Наші ресторани – це куточок, де відчуваєш себе по-особливому щасливим…

Ранок в Східниці зустріне вас смачним і ситним сніданком за системою “шведського столу” з 8.00 до 10.30. Кожного гостя щоденно чекає широкий вибір страв європейської та української кухні, овочі і фрукти, домашня випічка, різноманітні десерти, гарячі і холодні напої. В оздоровчих цілях ресторан пропонує дієтичне харчування багате на смачні та здорові страви. Інтер’єр просторого і світлого ресторану виконаний в сучасному стилі.

Чудовий вигляд на Прикарпаття, приємний лаунж та ввічливий персонал – все це зробить ваш день в ресторані “ДіАнна” приємним.

 
  • Ресторани

    Кінопаб Монро

    Паб «Монро» допоможе урізноманітнити відпочинок та дозвілля на бальнеологічному курорті. В пабі є можливість скуштувати алгокольні напої та різноманітні коктейлі, пригоститися різними сортами пива, кави та чаю.

  • Ресторани

    Лобі бар

    Цілодобово працює лобі-бар. Тут для Вас: десерти, морозиво з топінгами, коктейлі, фреші.