Відчуйте себе по-особливому щасливим

Ресторан «ДiАнна»

[/wrap]

“Для того, щоб блюдо було смачним, необхідно вміти грати з інгредієнтами. Також в процесі приготовлення важна креативнiсть”,
– казав кулінар Ферран Адрiа.

Графік роботи ресторану “ДіАнна”

Сніданок – 8:00-10:30

Обід – 13:00-15:00

Вечеря – 18:00-20:00

Ранок в Східниці зустріне вас смачним і ситним сніданком з 8.00 до 10.30. Кожного гостя щоденно чекає широкий вибір страв європейської та української кухні, овочі і фрукти, гарячі і холодні напої. В оздоровчих цілях ресторан пропонує дієтичне харчування багате на смачні та здорові страви. Інтер’єр просторого і світлого ресторану виконаний в сучасному стилі.
Ресторан працює у режимі замовного меню з елементами фуршету та пропонує гостям широке розмаїття страв на обід, вечерю та сніданок.
У ресторанах комплексу «ДіАнна» діє dress code, що не передбачає візит закладів харчування в пляжному одязі та халатах. У разі недотримання dress code Вам може бути відмовлено у вході.
Просимо Вас із розумінням поставитися до наших правил!
Є можливість придбати харчування в ресторані “ДіАнна”:
– сніданок – 200 грн
– обід – 300 грн
– вечеря – 300 грн.
дитяче харчування (для дітей віком до 5 років) – 300 грн.
Чудовий вигляд на Прикарпаття, приємний лаунж та ввічливий персонал – все це зробить ваш день в ресторані “ДіАнна” приємним.

 
  • Ресторани

    Кінопаб Монро

    Паб «Монро» допоможе урізноманітнити відпочинок та дозвілля на бальнеологічному курорті. В пабі є можливість скуштувати алгокольні напої та різноманітні коктейлі, пригоститися різними сортами пива, кави та чаю.

  • Ресторани

    Лобі бар

    Цілодобово працює лобі-бар. Тут для Вас: десерти, морозиво з топінгами, коктейлі, фреші.

Зв'яжіться з нами!