Бронь

Масаж – це одна з технік, що дозволяє нам підтримувати своє тіло у хорошому стані. За допомогою масажу легко відновлюється енергетичний баланс, повертаються життєві сили, підвищується життєвий тонус.

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж – один з найбільш відомих і дієвих методів оздоровлення ще з давніх часів. Має м’яку дію на організм людини, нормалізує роботу більшості органів і систем.Прискорюються відновні процеси у тканинах, покращується обмін речовин, клітини очищуються від токсинів, підвищується тонус м’язової системи та загальна працездатність організму.

Стоун- масаж

Стоун-масаж – найдавніше мистецтво ніжної ручної роботи, поєднується з оздоровчими властивостями природних мінералів. Сеанси стоун-терапії надають релаксуючий ефект, регулюють роботу вегетативної нервової системи, зменшують м’язові болі, зміцнюють дихальну та імунну системи організму, допомагають подолати психічні і фізичні перевантаження, стан стресу, депресії, хронічної втоми, сприяють загальному оздоровленню і підвищенню життєвого тонусу.

Медовий масаж

Медовий масаж– чудове поєднання лікувальної дії бджолиного меду і масажу. Прекрасний засіб підтримки відмінної форми в умовах можливих перевантажень і стресів, ефективно знімає втому і наповнює легкістю, свіжістю. Шкіра стає шовковистою, пружною, поліпшується загальний стан організму. Унікальні властивості меду у поєднанні з масажем сприяють очищенню шкіри, усуненню целюліту, виведенню токсинів.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний-вузько специфічний масаж, спрямований безпосередньо на боротьбу з «апельсиновою кіркою» та зайвою вагою. Результат – нормалізація обмінних процесів в організмі, підсилення циркуляції крові, лімфодренаж, покращення стану шкіри, створення красивого силуету, зниження ваги, стимуляція синтезу еластину і колагену.

Тандем-масаж

Тандем-масаж в чотири руки має подвійний оздоровчий ефект. Більш енергетично насичений в порівнянні з традиційним. Спільна робота двох пар рук дозволяє детально опрацювати всі групи м’язів, що обов’язково розслаблює і приносить відчуття спокою.

Інші послуги медцентру ДіАнна-Мед