Бронь

Програма лікування урологічних захворювань

Нирки виконують життєво необхідні функції, а саме: вся циркулююча в організмі кров проходить через нирки за 10 хвилин, а за добу нирки пропускають до1500літрів крові, тобто плазма фільтрується більш ніж 60 разів, в результаті обміну утворюються чужорідні для організму речовини ,які виводяться з сечею, нирки забезпечують постійність рідини в організмі, контролюють системний артеріальний тиск, нормалізують рівень елементів, які містяться в крові, та забезпечують співвідношення солей натрію, калію, кальцію, магнію і хлоридів. Зміни вмісту мінеральних солей ведуть до порушення діяльності організму. Переохолодження, надмірне вживання алкоголю, медикаментів, неправильний раціон харчування, інфекції призводять до збільшення к-сті захворювань сечостатевої системи в популяції.Нирки виконують життєво необхідні функції, а саме: вся циркулююча в організмі кров проходить через нирки за 10 хвилин, а за добу нирки пропускають до1500літрів крові, тобто плазма фільтрується більш ніж 60 разів, в результаті обміну утворюються чужорідні для організму речовини ,які виводяться з сечею, нирки забезпечують постійність рідини в організмі, контролюють системний артеріальний тиск, нормалізують рівень елементів, які містяться в крові, та забезпечують співвідношення солей натрію, калію, кальцію, магнію і хлоридів. Зміни вмісту мінеральних солей ведуть до порушення діяльності організму. Переохолодження, надмірне вживання алкоголю, медикаментів, неправильний раціон харчування, інфекції призводять до збільшення к-сті захворювань сечостатевої системи в популяції.

Саме з метою лікування та профілактики урологічних захворювань широко використовуються цілющі води по типу «Нафтусі».Одним із найбільш відомих властивостей цих мінеральних вод є вплив на діурез, який обумовлений значимими змінами обміну води в організмі і підвищення функціонального стану нирок. Висока ефективність лікування сечокам’яної хвороби на курорті Східниця пов’язана з стимулюючим впливом лікувальних вод на скоротливу функцію гладких м’язів сечовидільних шляхів. Підвищення скоротливості гладких м’язів при прийомі мінеральної води сприяє виведенню конкрементів із ниркових мисочок і сечоводів у хворих з сечокам’яною хворобою і попереджує застійні зміни в сечовидільній системі нирок.

Не менш важливою є протизапальна дія, завдяки бактеріостатичним якостям розчинених у ній органічних речовин.

Особливу роль в лікувальному ефекті вод по типу «Нафтусі» відведено не лише складному макро- і мікрокомпотентному неорганічному та органічному складі, а в першу чергу в унікальному складі мікрофлори. Наукові дані говорять, що певні специфічні бактерії беруть участь в утворенні біологічно активних речовин, які мають бактеріостатичні та бактерицидні властивості, що і обумовлює позитивний вплив на перебіг захворювань сечовидільної системи.

Іонний склад мінеральної води, зокрема кальцій теж активно впливає на організм, зокрема стимулює фагоцитарну функцію лейкоцитів, сприяє відходженню сечових каменів, викликає розслаблення гладких мязів сечовидільних шляхів, посилює перистальтику сечоводів. Таким чином іони кальцію забезпечують протизапальний, антитоксичний, діуретичний ефекти.

Із великого різноманіття захворювань сечостатевих органів для лікування мінеральними водами типу «Нафтуся» відносяться:

  • сечокам’яна хвороба в стадії ремісії з наявністю каменів форма, положення і лінійні розміри яких дозволяють сподіватися на їх спонтанне відходження;
  • діатези (сечокислий,оксалуричний,фосфатуричний, змішані);
  • стан після нефректомії з задовільною функцією нирки (через 1-2 міс після втручання);
  • хронічний пієлонефрит в стадії клініко-лабораторної ремісії з задовільною функцією нирок і сечових шляхів;
  • хронічні неспецифічні цистити, уретрити, простатити (первинні і вторинні) в стадії ремісії;

Комплексне лікування призначають з урахуванням характеру і стадії захворювання, а також наявності супровідної патології і загальним станом пацієнта.

Слід зазначити, що після лікування з використанням природніх лікувальних факторівзалишається післядія. Це – коли протягом декількох місяців після повернення з курорту самопочуття і стан пацієнта залишається добрим і він не звертається до лікаря. А повторні відвідування курорту Східниця значно підвищують загальну ефективність лікування. Найкращі результати у тих пацієнтів, які профілактично та лікувально приїжджають щорічно.

Показання: сечокам’яна хвороба, стан після оперативного або інструментального видалення каменів (через 2 місяці), стан після літотрипсії, сечові діатези, хронічні запальні захворювання нирок, сечовивідних шляхів.

Програмавключає в себе:

Процедури7 днів14 днів21 день
Консультація уролога222
Лабораторна діагностика (ЗАК, біохімія крові, ЗАС, аналіз сечі по Нечипоренко (при потребі))111
Мікобіологічне дослідження сечі з визначенням чутливості до антибіотиків111
ЗАК111
ЗАС111
Аналіз сечі по Нечипоренко111
Креатинін111
Сечовина111
Сечова кислота111
УЗД нирок, сечового міхура111
Високотонова терапія4710
Апаратна фізіотерапія (на вибір: електрофорез, магнітотерапія, ультразвук на проекцію нирок)4710
Бальнеологічні процедури (на вибір: підводний душ-масаж+перлинна ванна, ванни лікувальні)4710
Озонотерапія4710
Заняття в тренажерному залібез обмежень
Заняття в басейнібез обмежень
Вартість програми89301391018990
Процедури7 днів14 днів21 день
Консультація уролога222
Лабораторна діагностика (ЗАК, біохімія крові, ЗАС, аналіз сечі по Нечипоренко (при потребі))111
ЗАК111
ЗАС111
Аналіз сечі по Нечипоренко111
Креатинін111
Сечовина111
Сечова кислота111
УЗД нирок, сечового міхура111
Високотонова терапія4710
Апаратна фізіотерапія (на вибір: електрофорез, магнітотерапія, ультразвук на проекцію нирок)4710
Бальнеологічні процедури (на вибір: підводний душ-масаж+перлинна ванна, ванни лікувальні)4710
Озонотерапія4710
Заняття в тренажерному залібез обмежень
Заняття в басейнібез обмежень
Вартість програми89301391018990

Очікуваний терапевтичний ефект

Виведення дрібних конкрементів, піску, солей та продуктів обміну із сечових шляхів, врегулювання солевого обміну, зниження кристалеутворення, посилення діурезу (виділення сечі), покращення фільтраційної функції нирок, зниження запального процесу.

Проведена комплексна лікувальна робота сприяє покращенню функції нирок, зменшенню хронічних запальних процесів сечостатевої системи, забезпечує профілактику урологічних захворювань та покращує якість життя

Лікування підбирається індивідуально і залежить від стану організму, ступеня захворювання і супутньої патології. В процесі лікування здійснюється контроль основних показників і аналізується динаміка захворювання. При відмові пацієнта від процедур грошові кошти не повертаються.

Послуги нашого медичного центру ДіАнна-Мед