Бронь

Програма “Детокс

Зробіть глибокий вдих і насолодіться свіжим, чистим, цілющим гірським повітрям.

Східниця – це ідеальне місце для всіх, хто шукає відпочинок, відновлення та здоров’я. Ви будете вражені панорамою Карпат, їх незрівнянною красою, приголомшливими пейзажами вічнозелених смерекових лісів, неповторною красою долин,гомоном швидкоплинних гірських потоків та великою кількістю джерел цілющих мінеральних вод.

DiAnna Medical&SPA – блискучий вибір для проходження програм по детоксикації організму, зниженню ваги, які допоможуть вам в досягненні здорового способу життя.

Вважається, що багато хронічних розладів викликані незбалансованим харчуванням і недостатністю фізичних вправ. Люди, які живуть поруч з великими виробництвами, змушені дихати отруйними газами, які виділяються під час технологічних процесів. Забруднення навколишнього середовища, погане харчування, неякісна питна вода – все це веде до забруднення організму,і, як наслідок погіршення роботи внутрішніх органів та систем.Тому не дивно, що останнім часом сформувався стійкий запит на комплексне очищення організму.

Кому, коли та для чого рекомендовано детокс- програму?

Рекомендується жінкам і чоловікам, які відчувають, що час оновитися та обнулитися фізично і ментально ,тим які хочуть стати кращою версією себе, тим які бажають в експрес режимі позбутися втоми, м’яко очистити організм і уникнути загострення хронічних захворювань,тим які не хочуть їхати за тридев’ять земель і які у захваті від дивовижної природи передгір’я Карпат.

Рекомендується для відновлення нормальної життєдіяльності організму після тривалих психологічних навантажень і стресів, частої зміни часових поясів, медикаментозної та інших інтоксикацій, при недотриманні правил здорового способу життя.

Рекомендується тим, хто розуміє, що боротися за своє здоров’я можна і потрібно у будь якому віці.

Рекомендується при так званому «соціальному похміллі» – втомі і повному виснаженні після інтенсивного спілкування, навалі негативної інформації, емоційному та професійному вигоранні.

Рекомендується при хронічному стресі, з яким важко самотужки справитись, виснаженості, незрозумілій кволості, тривожності. Стрес – особливо підступний ворог для гарного самопочуття.Тривога або хронічна пригніченість супроводжуються викидом стресових гормонів, які можуть учинити адреналіновий струс, щоб виграти гонку або пережити дедлайн, але при постійному впливі на організм здатні погіршувати роботу детоксикацій них ферментів печінки.

Що робити? Приїхати в DiAnna Medical&SPA 

Ті, хто приїжджає в DiAnna Medical&SPA , цікавляться не одним аспектом здоров’я: їм потрібна подорож, в якій візьме участь все тіло. Можливо, ви відчуваєте себе спустошеним фізично або морально, може, вам просто не вистачає природи. Іноді складно зрозуміти, чого тобі не вистачало, поки ти це не знайшов. Ваше перебування в DiAnna Medical&SPA допоможе це знайти , а також зміцнити своє здоров’я.

Чого б вам не хотілося від детоксу – оздоровитись, не бачити людей, не брати до рук телефону, нарешті позбутися стресу- ми запропонуємо цілісний підхід до вирішення завдань і проблем вашого щоденного життя. Детокс- програма пропонує цілісний підхід до вирішення завдань і проблем із вашим здоров’ям.

Фахівці медичного центру «ДіАнна-мед» підберуть для вас індивідуальну, комфортну програму, застосовуючи широкий спектр лікувальної бази, цілющі властивості мінеральних джерел і наші знання і досвід. При лікуванні центр використовує провідні перевірені методики, застосовуючи науковообгрунтовані технології.

Програма передбачає органічну детоксикацію, очищення та виведення екзо-і ендотоксинів, які накопичуються в організмі в результаті неправильного харчування (режим дня, раціон харчування і порушення харчової поведінки), екологічних факторів, стресів і малорухливого способу життя.

Мінеральні води очистять ваш організм від токсинів,підвищать адаптаційні можливості організму, стимулюватимуть клітинні системи гідроксилювання, і, цим самим підвищать детоксикацій ну можливість печінки, фагоцитозу та інших показників неспецифічної резистентності організму сприятимуть хорошим детоксикаційним показникам. Тривале надходження в організм у складі «Нафтусі» органічних речовин активує секреторно-транспортну систему детоксикації як окремих органічних речовин, так і ксенобіотиків та продуктів обміну речовин. Внаслідок цього підвищується антитоксична резистентність та механізми захисту(фагоцитоз, імунітет), що підвищує опірність організму до всіх чужорідних агентів(речовин і мікроорганізмів).

Індивідуальна програма харчування спрямована на виведення токсинів, а також на поліпшення засвоєння організмом мікроелементів і вітамінів. В ході програми проводяться киснева терапія бальнеолікування, гідроенергетична і фітопелоідотерапія, які стабілізують природний обмін речовин і відновлюють життєві силиорганізму. Індивідуальні фізичні тренування проходять із застосуванням дихальних технік. Збільшуються компенсаторні антигіпоксичні реакції шляхом гіпоксичних сеансів. Індивідуальний курс лікування проводиться під постійним наглядом кваліфікованого медичного персоналу.Мальовничі пейзажі і першокласні оздоровчі пропозиції роблять «DiAnna Mеdical&SPA » ідеальним місцем для вашого відпочинку. Незалежно від того , що ви шукаєте, за час детокс-програми ваші життєві батарейки отримають повний заряд, а ви відновите гарне самопочуття.

Показання: призначена для широкого кола пацієнтів різного віку, з симптомами фізичного і емоційного виснаження, симптомами передчасного старіння, синдромом хронічної втоми, пацієнтам з надлишковою масою тіла .

Програма включає в себе:

Процедури7 днів14 днів
Консультація дієтолога з монітором складу тіла11
Консультація кардіолога комплексна11
Здача аналізів11
Загальний аналіз крові11
Глюкоза в сироватці11
Ліпідограма11
загальний білірубін11
АлАТ11
АсАТ11
Креатинін11
Сечовина11
Загальний аналіз сечі11
глікований гемоглобін11
с-пептид11
індекс нома11
УЗД комплексне11
Кисневі коктейлі713
Озонотерапія58
Спелеотерапія58
Підводний душ-масаж + перлинна ванна + перозон36
Пресотерапія 12-канальна з антицелюлітним обгортанням25
Фітобочка + загальний масаж23
Масаж ручний загальний06
Методика “Золота голка”для нормалізації ваги01
Заняття з тренером36
Заняття в тренажерному залібез обмежень
Заняття в басейнібез обмежень
Вартість програми1265025875
Процедури7 днів14 днів
Консультація дієтолога з монітором складу тіла11
Консультація кардіолога комплексна11
Здача аналізів11
Загальний аналіз крові11
Глюкоза в сироватці11
Ліпідограма11
загальний білірубін11
АлАТ11
АсАТ11
Креатинін11
Сечовина11
Загальний аналіз сечі11
глікований гемоглобін11
с-пептид11
індекс нома11
УЗД комплексне11
Кисневі коктейлі713
Озонотерапія58
Спелеотерапія58
Підводний душ-масаж + перлинна ванна + перозон36
Пресотерапія 12-канальна з антицелюлітним обгортанням25
Фітобочка + загальний масаж23
Масаж ручний загальний06
Методика “Золота голка”для нормалізації ваги01
Заняття з тренером36
Заняття в тренажерному залібез обмежень
Заняття в басейнібез обмежень
Вартість програми1265025875

Очікуваний терапевтичний ефект

Відновлення загальних сил організму, очищення організму від токсинів, нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту, усунення хронічних запальних захворювань кишечника, формування правильних харчових звичок, здорове зниження ваги, покращення якості життя.

Лікування підбирається індивідуально і залежить від стану організму, ступеня захворювання і супутньої патології. В процесі лікування здійснюється контроль основних показників і аналізується динаміка захворювання. При відмові пацієнта від процедур кошти не повертаються.