Бронь

Устаткування медичного центру “ДіАнна-Мед” охоплює всю апаратну фізіотерапію. Це і електролікування для підвищення кровообігу, і лазеро-, і магніто- і ультразвукова терапія.

Фізіотерапія важлива ланка для фізичної реабілітації людини. Вона базується на фізіологічному впливі штучних факторів на організм. Фізіотерапія неодноразово доводила свій лікувальний і оздоровчий вплив на організм людини. В медичному центрі “ДіАнна-Мед” оздоровлення та профілактика організму відбувається за допомогою найсучаснішого обладнання провідних виробників.

Найдієвіші фізіотерапевтичні процедури:

Високотонова терапія
Високотонова терапія – інноваційний напрямок електротерапії, суть якого полягає не тільки в простому електричному подразненні м’язів, а й у впливі на біохімічні та біофізичні процеси в клітинах. За рахунок цього зменшується запалення, набряк, прискорюється відновлення пошкоджених тканин, нормалізуються процеси регуляції, зникає біль
Ударно-хвильова терапія
Ударно-хвильова терапія – метод короткочасного впливу акустичної хвилі, яка проникає через м’які тканини та руйнує паталогічні відкладення з нестабільною структурою, стимулює проростання мікросудин в проблемну ділянку, ефективно лікує шпори п’ят, міжхребцеві грижі, артрити, артрози, остеохондроз хребта, міофасціальні синдроми
Пресотерапія
Пресотерапія – сеанс апаратного лімфодренажного масажу, суть якого – чергування механічного впливу підвищеного та зниженого тиску на лімфатичні судини, що нормалізує циркуляцію лімфи і міжклітинної рідини, покращує венозний відтік, активує обмінні процеси в клітинах шкіри і жировій тканині, і тим самим позбуває набряків різного походження, ефективно бореться з целюлітом і ожирінням. Крім того, процедура рекомендована пацієнтам, які страждають від синдрому хронічної втоми та ведуть малоактивний спосіб життя.
Електрофорез
Електрофорез – це введення в організм пацієнта лікарських засобів у вигляді іонів за допомогою постійного струму низької напруги. Особливістю такого методу є вплив двох чинників: гальванічного струму і ліків. Таким чином, поєднуючи ці два елементи, позитивний результат лікування досягається значно швидше, ніж при звичайному введенні медикаментів.
Магнітотерапія
Магнітотерапія – це вплив на організм постійного та перемінного магнітного поля з лікувальною та профілактичною метою. Ця терапія вважається найбільш м’якою і делікатною процедурою, легко переноситься і не викликає хворобливих відчуттів. Результатом проходження курсу магнітотерапії – поліпшення самопочуття в цілому, зниження або й повне зникнення больових відчуттів, нормалізація артеріального тиску. Магнітотерапія знімає дратівливість, покращує сон, покращує живлення тканин.
Лазеротерапія
Лазеротерапія- це процедура, що використовує світлову енергію лазерного випромінювання. Призначається для активування ферментних процесів, пришвидшення біохімічних реакцій. Як результат – активне оновлення клітин, покращення саморегуляції, мобілізація захисних механізмів організму, мікроцеркуляції крові, тканинного живлення.
Гідролазерне зрошення ясен
Гідролазерне зрошення ясен складається з гідромасажу і лазеротерапії ясен. Лікувальний ефект настає при лазерному випромінюванні червоного діапазону, при механічному вимиванні водою ліпополісахаридної плівки. В результаті зменшується запальний процес і поліпшується кровопостачання ясен.
Озокеритотерапія
Озокеритотерапія – метод теплолікування унікальним гірським воском – озокеритом, який широко використовується при лікуваннях захворювань опорно-рухового апарату, ЛОР-органів, а також в неврології, гастроентерології, урології, гінекології, надає болезаспокійливу, розсмоктуючу, протизапальну, регенеративну, судинорозширювальну, метаболічну дії
Озонотерапія
Озонотерапія – сучасний ефективний метод профілактики і лікування за допомогою медичного озону, який за рахунок потужних окислювальних властивостей активує обмінні процеси, підвищує імунітет, покращує мікроциркуляцію крові, знижує рівень холестерину, сприяє виведенню токсинів
Спелеотерапія
Спелеотерапія – лікування та оздоровлення мікрокліматом соляної печери, який є одним з найбільш ефективних методів немедекаментозного лікування хронічних захворювань дихальних органів, профілактики алергічних захворювань, деяких хвороб шкіри, покращення опірності організму.
Гідроколонотерапія
Гідроколонотерапія – ефективний метод очищення кишечника, виведення токсинів, корекції мінерального балансу, відновлення нормальної мікрофлори
Карбоксітерапія
Карбоксітерапія – підшкірне введення вуглекислого газу СО2 і, як наслідок, – розширення судин і покращення локального кровообігу, збільшення доставки кисню і поживних речовин, покращення відновлення клітин. Широко застосовується в травматології та дерматології.
Ампліпульстерапія
Ампліпульстерапія – процедура для електростимуляції проблемних місць тіла хворого. При цьому використовуються синусоїдальні модульовані струми (СІнМТ). Ампліпульстерапія надає болезаспокійливу дію, застосовують при невритах, невралгії, травмах периферiчних нервів і опорно-рухового апарату, порушення кровообігу, атрофіях м’язів, при видалення каменів невеликих розмірів з сечоводів при сечокам’яній хворобі.
Інгаляції
Інгаляції в мед. центрі проводять за допомогою спеціальних приладів-інгаляторів. При такому методі зменшується період всмоктування, забезпечується безпосереднє потрапляння лікарських речовин саме у дихальні шляхи, що сприяє зменшенню активності запальних процесів слизової оболонки дихальних шляхів, активізує процеси оновлення, дихання стає вільним, покращується відходження мокроти, зникає кашель. Часто використовується при гострих та хронічних захворюваннях дихальної системи та носоглотки.
PRP- терапія
PRP- терапія – інноваційна технологія лікування захворювань опорно-рухового апарату. Полягає у введенні автоплазми, з метою зменшення запальних процесів, відновленні уражених тканин, покращенні кровообігу в проблемній ділянці, зменшенні больового синдрому, активації регенерації, знятті спазму м’язів.
Процедури для лікування та профілактики чоловічих статевих розладів
Процедури для лікування та профілактики чоловічих статевих розладів та захворювань простати, а саме:
• Вакуум терапія – застосовується з метою посилення кровопостачання чоловічих статевих органів і покращення потенції та підвищення рівня тестостерона у крові.
• Трансректальна стимуляція простати – покращує іннервацію, мікроциркуляцію передміхурової залози, відбувається дренування даного органа, внаслідок чого покращується чоловіча сила і функція простати.
• Тепло-магнітне лікування простати застосовується для лікування запальних процесів чоловічих статевих органів та покращення потенції.

Інші послуги медичного центру ДіАнна-Мед