Reservation

DIANA-MED COSMETOLOGY – THESE MODELS FOR FACE AND BODY TREATMENT SERVICES

Qualified cosmetologists will offer you a wide variety of cosmetic treatments for body and face: mechanical, ultrasonic and combination facial cleansing, a large selection of face masks, eye care, express facials , ultrasound moisturizing, hydroxytherapy, carboxytherapy, body wraps and scrubs.

[/row]

Рекомендовані косметологічні процедури:

Вакуумний гідропілінг HydraFacial

Вакуумний гідропілінг HydraFacial – одна з найпопулярніших методик комплексного апаратного догляду за шкірою обличчя, делікатно очищує пори, сповільнює процеси старіння, зменшує мімічні зморшки, покращує текстуру і колір шкіри, усуває проблеми різних типів шкіри, забезпечує ліфтинг-ефект.

Мікротокова терапія обличчя

Мікротокова терапія обличчя – це делікатний вплив на шкіру і м’язи обличчя за допомогою токів низької частоти ,що сприяє відновленню обмінних процесів в клітинах, запускає регенераторні механізми, стимулює вироблення колагену та еластину і як наслідок збільшує пружність шкіри та зменшує дрібні зморшки.

Fish-пілінг ніг

Fish-пілінг ніг – очищення та відновлення шкіри ніг за допомогою рибок Garra Rufa. Ефект мікро-масажу нервових закінчень, а також фермента – ditranol, що міститься у слині рибок. Фермент з бактерицидними і відновлювальними діями уповільнює процес старіння клітин шкіри і тонізує її. Процес приємний, а результат перевищує всі очікування.

Фітобочка

Фітобочка знімає напругу після метушні дня, допомагає відчути прилив свіжих сил, очистити організм від токсинів, насолодитись ароматом карпатських трав, подарує Вам задоволення, яке не передати словами. Процедура допомагає відновити баланс нервової системи, підсилює стійкість організму до несприятливих факторів навколишнього середовища, має тонізуючий, косметологічний та омолоджуючий ефекти.

Парафінотерапія

Парафінотерапія – Варто тільки один раз відчути, як теплий парафін м’яко зігріває ваші руки, поки ви просто насолоджуєтеся відпочинком, а потім побачити приголомшливий результат – ніжну зволожену оксамитову шкіру! Процедура має не тільки косметичні, але і лікувальні властивості. Парафінотерапія рук та стоп результативна в усуненні дерматозів, опіків, ранок, рубців. Крім цього це відмінний помічник при захворюваннях суглобів.

В ДІАННІ ВСЕ ВИКОНАНО ЗА СУЧАСНИМИ СТАНДАРТАМИ З ТУРБОТОЮ ПРО ГОСТЕЙ
Створений для задоволення, комплекс ДіАнна-СПА надає різноманіття варіантів релаксації для гостей з будь-якими вподобаннями.

ПІЛІНГИ ТА СКРАБИОБГОРТАННЯ 

Other services of Diana-Med medical center