Бронь

Барвиста природа Карпатських гір, свіже повітря та цілюща сила мінеральних вод наповнять Ваше тіло енергією, а душу змусять дихати свободою. Готель «DIANNA Medical&SPA» – місце, де все йде поза часом. Тут щиро піклуються про Ваше здоров’я, поєднавши бездоганний сервіс та сімейний затишок!

Медичний центр готельного типу «Діана-Мед» пропонує Вам відпочинок із користю для здоров’я! Під наглядом спеціалістів Ви зможете пройти кваліфіковане лікування захворювань органів травлення, сечостатевої системи, нирок, ендокринної системи, нервової системи, відрегулювати обмін речовин, органів дихання та ЛОР органів, серцево-судинної системи, а також обрати профілактичні процедури.

«ДіАнна-Мед» – помножимо здоров’я на два і до ста! Тут Ви зможете відволіктись від щоденної метушні і зосередитись на лікуванні

Медичний центр ДіАнна-Мед

Водолікування

В медичному центрі «ДіАнна-Мед» бальнеотерапія представлена ваннами, місцевими і загальними душами. Цей метод оздоровлення використовує цілющі властивості води, яка з давніх-давен застосовувалась людством для підтримки організму у відмінній формі

Медичний центр ДіАнна-Мед

Масажі

Масаж – це одна з технік, що дозволяє нам підтримувати своє тіло у хорошому стані. За допомогою масажу легко відновлюється енергетичний баланс, повертаються життєві сили, підвищується життєвий тонус.

Медичний центр ДіАнна-Мед

Діагностика

Медичний центр ДіАнна-Мед забезпечить комплексну інструментальну діагностику стану здоров’я організму за допомогою електрокардіографії, ультразвукової діагностики, гастрофіброскопії, колоноскопії, кольпоскопії, широкого спектру лабораторних обстежень, обстеження у спеціалістів, встановлення діагнозу та призначення ефективного курсу лікування.

Медичний центр ДіАнна-Мед

SPA центр

Щоб повністю відчути атмосферу релаксу та відновлення запрошуємо всіх гостей комплексу скористатися послугами СПА-центру, перлина якого- басейн з бірюзовою водою. Сауна і джакузі теж чекають на своїх відвідувачів.

Медичний центр ДіАнна-Мед

Фізіотерапія

Фізіотерапія важлива ланка для фізичної реабілітації людини. Вона базується на фізіологічному впливі штучних факторів на організм. Фізіотерапія неодноразово доводила свій лікувальний і оздоровчий вплив на організм людини.

Медичний центр ДіАнна-Мед

Бювет мінеральних вод

Створюючи комфорт своїм гостям, у лікувально-оздоровчому комплексі “ДіАнна” 4* є можливість вживання лікувальних вод, безпосередньо у готелі. Для послуг гостей є зручний та сучасний бювет, у якому містяться лікувальні води з 4 східницьких джерел.