Бронь

«Коли сама природа підносить дари своїх надр для Вашого здоров’я та благополуччя».

На схилах Карпатських гір, в долині річки Східничанка, знаходиться один з найкращих бальнеологічних курортів Європи – курорт Східниця. Східниця славиться джерелами органічних мінеральних вод типу «Нафтуся», які мають надзвичайні лікувальні властивості.

Селище з усіх сторін оточене горами та лісами, тому тут сформувався особливий мікроклімат: зима м’яка, з частими відлигами, а літо – тепле. Східниця – розмірене й затишне місце, спокій, насолода для душі.

Піклуючись про комфорт гостей в готелі “DiAnna Mеdical&SPA” обладнано бювет мінеральних вод. Незалежно від природних умов у Східниці та не виходячи за межі комплексу, гості «DiAnna Mеdical&SPA» мають змогу регулярно вживати лікувальні Східницькі води у бюветі.

В бювет мінеральні води перевозяться із збереженням хімічного складу та лікувальних властивостей. Згідно з консультаціями спеціалістів нашого медичного центру, Ви можете обрати воду з різною мінералізацією та хімічним складом з таких джерел:

Джерело №1

Це гідрокарбонатна натрієво-кальцієва вода. До її складу входять органічні речовини спиртових смол з домішками гумусових речовин, фульвокислот та карбонових кислот. Також до складу води входять специфічні групи мікроорганізмів, які підсилюють лікувальну дію. Рекомендована науковими співробітниками Одеського науково-дослідного інституту курортології та фізіотерапії і Львівського медичного інституту при захворюваннях: сечокам’яної хвороби, хронічних пієлонефритах, хронічних пієлоцистах нетуберкульозного походження, а також при недугах жовчовидільної системи. Вода «джерела № 1» сприяє вимиванню дрібних каменів, ниркового піску і продуктів запальних процесів.

Джерело №2С

Це гідрокарбонатно-натрієва, середньої мінералізації вода (типу «Боржомі», «Поляна Квасова»). За фізіологічним впливом вода «2-с» впливає на кислотно-лужний баланс, сприяє зменшенню кислотоутворювальної функції шлункових залоз. Вживання води результативно при виразкових хворобах, гастритах з підвищеною та нормальною кислотністю, хронічних панкреатитах, колітах, захворюваннях шлунка, кишечника і дванадцятипалої кишки.

Джерело №8, 9, 10

Це гідрокарбонатно-кальцієві води. За складом – це слаболужні, слабо мінералізовані, гідрокарбонатно-кальцієві води. Вони мають підвищений вміст кремнієвої кислоти, двовалентного заліза, марганцю і сліди срібла. Їх радять при захворюваннях печінки і жовчних шляхів, таких як жовчнокам’яна хвороба, хронічні холецистити, хронічні гепатити, а також при патології сечовивідних каналів, нирок (сечокам’яна хвороба, хронічний пієлонефрит). Води «джерел 8,9, 10» посилюють сечовидільну функцію нирок, підвищують діурез (виділення сечі), а також посилюють фільтраційну функцію нирок, зменшують рівень холестерину.

Джерело №18

Вода із вмістом гідрокарбонатів, натрію та сульфатів, слабомінералізована, має виражений запах сірководню. Стимулює жовчоутворюючу функцію печінки, збільшує вироблення жовчі, стимулює синтез холаїнів у печінці, зменшує концентрацію холестерину у жовчі, стимулює регенерацію тканин печінки, посилює водовидільну функцію нирок та зменшує запальні процеси у нирках.

Фотогалерея бювету готелю DiAnna Mеdical&SPA

Послуги медичного центру ДіАнна-Мед