Бронь

В медичному центрі «ДіАнна-Мед» бальнеотерапія представлена ваннами, місцевими і загальними душами. Цей метод оздоровлення використовує цілющі властивості води, яка з давніх-давен застосовувалась людством для підтримки організму у відмінній формі, а тепер ще в умовах перенавантажень і стресів. У людини, після водних процедур, зростає активність, життєрадісність, фізична легкість, проходять болючі відчуття, знижується вага.

Бальнеологічні процедури, такі як гідромасажні ванни, мінеральні ванни якнайкраще підходять для лікування суглобів, нервової системи, опорно-рухової системи, а також для зміцнення організму в цілому, прискорення обміну речовин, активізації кровообігу, підвищення імунітету.

Здоров’я через воду

Душ Шарко
Душ Шарко – це процедура для лікування і профілактики захворювань нервової системи, покращення кровообігу і лімфообігу, корекції фігури. Вплив здійснюється двома струменями води: холодної 20°С та гарячої до 40°С, застосовується з відстані від 3 до 5 м. Добре знімає напруження м’язів хребта, відмінно виводить з депресії, піднімає тонус, він ефективний при всіх нервових і психогенних захворюваннях, синдромі хронічної втоми.
Підводний душ–масаж
Підводний душ–масаж –
проводиться струменем води, що спрямований на пацієнта, зануреного у ванну. Дана процедура активує обмін речовин, сприяє зниженню ваги, покращує кровообіг, пришвидшує процеси відновлення в організмі. Також активується робота лімфатичної та венозної систем, зменшується больовий синдром, зникає відчуття важкості в ногах, тонізується мускулатура, зникає фізичне та розумове напруження. Ми разом із вами індивідуально підбираємо комплекс прийомів, їх поєднання та послідовність для досягнення найкращого лікувального ефекту з урахуванням усіх особливостей.
Перлинна ванна
Перлинна ванна – водолікувальна процедура, де двофазне середовище «вода-повітря» стимулює роботу капілярів, насичує киснем шкіру, чинить лікувальний, антистресовий, косметичний та профілактичний ефекти. Якщо у вас спостерігаються симптоми розладу нервової системи, порушення обмінних процесів в організмі, захворювання опорно-рухового апарату, а також якщо ви ведете малорухливий спосіб життя та регулярно переживаєте стресові ситуації – рекомендуємо вам звернути увагу на цю процедуру.
Висхідний душ
Висхідний душ – це душ, який використовується для терапії органів тазу. Призначають для лікування геморою, закрепів, при запальних захворюваннях органів малого тазу, нічному нетриманні сечі, при імпотенції функціонального характеру, простатиті. Душ зміцнює м’язи сфінктера, промежини, покращує кровообіг, посилює перестальтику кишечника при хронічних колітах і функціональних розладах кишечника.
Циркулярний душ
Циркулярний душ представляє собою систему душерів, які розміщені циркулярно навколо пацієнта і також над головою. Пацієнт відчуває вплив тонких струменів води практично з усіх сторін по всій висоті тіла. Масаж здійснює сприятливий вплив на м’язову систему, апарат периферичного кровообігу, нормалізує процеси в центральній нервові системі. Призначають при гіпертонічній хворобі, функціональних порушеннях центральної нервової системи, неврозах, розумових перевтомах.
Суха вуглекисла ванна
Суха вуглекисла ванна на основі вуглекислого газу, що входить до складу пароповітряної суміші, впливає на організм людини через шкіру. Потужний біологічний подразник вуглекислий газ – істотно впливає на процеси регулювання життєдіяльності організму людини, зокрема, на функції кровообігу і дихання. На відміну від вологих вуглекислих ванн, лікувальний вплив сухого вуглекислого газу на пацієнта здійснюється безпосередньо без температурного і механічного впливу води, тобто з меншим навантаженням на організм.

Послуги нашого медичного центру ДіАнна-Мед