Дата заїзду
Дата виїзду
Дорослi
Дiти

Акційні пропозиції лікувально-оздоровчого комплексу ДіАнна 4*

Пакет Лікувальний

Піклуватись про імунітет потрібно саме зараз, а найкращий спосіб вберегти себе і своїх рідних це профілактика у Медичному центрі ДіАнна-Мед!
Пропонуємо до Вашої уваги “Пакет –Лікувальний”!
29 процедур в подарунок…

В день народження

Якщо Ви нещодавно відзначили святкову дату, день народження, ми обовязково порадуємо Вас і Ваших рідних й друзів та подаруємо знижку на послуги проживання 15%. Даною знижкою можна скористатися безпосередньо в святкову дату і напротязі 10 днів до дня народження і 20 днів після дня народження.

Раннє бронювання

Плануйте свій відпочинок заздалегідь та отримайте вигідні умови розміщення в комплексі “ДіАнна”. Бронюючи номери, не менше ніж за 30 днів до заїзду і передоплаті, не менше 25% за весь період проживання, надається знижка від 5%. Знижка діє на всі категорії номерів та на тарифи «Сніданок», «Пансіон» та «Лікувальний». Пропозиція діє весь календарний рік, крім високого сезону. Раннє бронювання можливе при безпосередньому бронюванні комплексу “ДіАнна” або на сайті комплексу.

Програма лояльності

Лікувально-оздоровчий комплекс «ДіАнна» пропонує скористатися Програмою Лояльності для постійних Гостей.
Програма лояльності дає можливість гостям нашого готелю накопичувати бонуси і обмінювати їх на приємні подарунки, а також користуватися ексклюзивними привілеями. Власники картки Лояльності отримують право на знижку до 20% в залежності від суми коштів витрачених під час перебування в лікувально-оздоровчому комплексі, також переваги при бронюванні номера, гнучкий розрахунковий час, гарантоване місце на автостоянці і ряд інших переваг згідно акцій та заходів в комплексі.