ПОЛІТ НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ

Запрошуємо Вас приєднатися до команди повітроплавців і взяти участь у незабутній повітряній подорожі над Східницею та Карпатами.
Політ на повітряній кулі – захоплююча прогулянка на висоті пташиного польоту, наповнена незрівнянними відчуттями і масою позитивних емоцій, романтикою п’ятого океану.
Східниця – єдине місце в Україні, де можна політати на повітряній кулі в горах!

Повітряна прогулянка

Вся прогулянка займає близько 1-2 години:
– знайомство з командою;
– виїзд на місце старту аеростата;
– постановка аеростата(при бажанні можна приймати участь);
– політ (триває політ орієнтовно 1 годину);
– посадка;
– посвята у повітроплавці з шампанським;
– подорож на місце зустрічі.

Важливою умовою для здійснення польоту є сприятлива погода – вітер не більше 5м/с. і відсутність опадів. Польоти здійснюються зранку (2-3години після сходу сонця) і ввечері (2-3години до заходу сонця). Одяг має бути зручним і теплим по погоді!
Аеростат може піднятися на висоту до 5000 метрів без додаткового обладнання. Але частіше польоти здійснюють на висоті до 1000 метрів.
В польоті можна користуватися фото-відео технікою.
Перед стартом і в польоті перед посадкою пілот проводить вам інструктаж. Після приземлення на Вас чекає двохсотлітня традиція – посвята у повітроплавці, де Вас нагороджують дворянським титулом і дарують землі над якими Ви пролетіли.
Вартість вільного польоту:
2 особи + пілот -7000грн
3 особи + пілот -8500грн
4 особи + пілот -10000грн (середня маса 1 пас. не більше 70кг.)

Довідки за телефонами: +38 066 240 18 82

Аерошут

Аерошутом – називають мотовізок з парашутом, який нагадує парашут типу “крило”. Аерошут належить до класу надлегких літальних апаратів: до того ж класу, що і мотодельтаплани і параплани з мотовізком.
​Для підйому крила потрібно лише вибрати правильний напрямок старту – збільшуємо тягу двигуна, розгін, і крило наповнюється повітрям. Короткий розгін – і Ви летите!
Аерошути вважаються безпечним видом повітрянних суден. Сам мотовізок збирається із спецматеріалу за авіаційними технологіями, що забезпечує високу міцність і безпеку в експлуатації апарату. Мала швидкість приземлення (всього біля 30 км/год) дозволяє безпечно приземлятися у тому числі і на обмежені майданчики, або на непідготовлений грунт.
Вантажопідйомність апарату складає 250 кг, діапазон швидкості від 30 до 60 км/год., висота польоту – від 1-2 метрів до захмарних 5000 м.
Політ тривалістью 15 хв. коштує 4200грн, а тривалістью 1 год. – 7000 грн.


Зв'яжіться з нами!