21

07

Подарочный сертификат

Не уявляєте, що подарувати?
Наближається знаменна дата, а Ви досі не прийняли рішення, який презент підібрати для найближчої людини? Вгадати трапляється іноді важко.подарунковий сертифікат
Завжди можна подарувати «здоров’я», яке не буває зайвим. Радість оздоровиться підземними джерелами мінеральних східницьких вод, чистим повітрям Карпатських гір, і мальовничими околицями.
Спеціально для цих випадків дуже доречний наш Подарунковий Сертифікат. Його наповнення здійснюється згідно Вашого персонального вибору.
У Вас з’явиться можливість самим скласти набір послуг, беручи до уваги смаки і переваги того, кому готуєте сюрприз.
Сплативши конкретний грошовий еквівалент, Ви дасте ймовірність власникові Сертифікату користуватися пропозиціями комплексу – проживанням, харчуванням, медпослугами і додатковими послугами.
Такий презент підійде до всякого свята – весілля, ювілею, урочистої дати.

Правила використання Подарункового Сертифікату.
– Строк дії Сертифіката становить один рік з дати його придбання, що зазначена в ньому.
– Сертифікат не підлягає поверненню або обміну на грошовий еквівалент, зазначений у ньому.
– Не допускається використання Сертифіката для всіх інших видів розрахунків за додатковими послугами лікувально-оздоровчого комплексу.
– Якщо вартість отриманих послуг менша за вказану в Сертифікаті, то різниця суми між номіналом та фактичною вартістю поверненню не підлягає.
– Якщо вартість наданих послуг більша, ніж вказана Сертифікаті, то різниця суми між номіналом та фактичною вартістю оплачується готівкою в касі лікувально-оздоровчого комплексу.
– Сертифікат дійсній для придбання послуг тільки у лікувально-оздоровчому комплексі.
– Послуги, придбані за пред’явленим Сертифікатом, поверненню не підлягають. Дозволяється тільки зміна дати та часу відповідно до правил застосованого тарифу.
– Під час придбання Сертифіката ніякі знижки не застосовуються.
– У випадку, коли неможливо перевірити дійсність наданого Вами на обмін Сертифіката через те, що він був пошкоджений, і не можна ідентифікувати його номер, – Сертифікат в обмін на товар не приймається.

Купуючи Сертифікат, Ви підтверджуєте свою згоду з умовами цієї Інструкції.

Замовити Подарунковий Сертифікат Ви можете телефоном: +380 (03248) 48038, +38 067 567 6822 або за електронною адресою: admin-dianna@ukr.net
Ми вишлемо куплений Вами Подарунковий Сертифікат за вказаною Вами адресою в межах України безкоштовно.

По di_admin|Новости|0 comment

Комментарии закрыты.