Джерело № 1
Це гідрокарбонатна натрієво-кальцієва вода. Вода з цього джерела рекомендована науковими співробітниками Одеського науково-дослідного інституту курортології та фізіотерапії і Львівського медичного інституту при захворюваннях: сечокам’яної хвороби, хронічних пієлонефритах, хронічних пієлоцистах нетуберкульозного походження, а також при недугах жовчовидільної системи. Вода «джерела № 1» сприяє вимиванню дрібних каменів, ниркового піску і продуктів запальних процесів. Знаходиться джерело через дорогу від лікувально-оздоровчого комплексу в лісовій зоні.


Джерело № 3
Це слабомінералізована слабокисла гідрокарбонатно-кальцієва вода.
Вода володіє сечогінними і протизапальними діями, при зниженій функції сприяє відновленню нормальної роботи нирок, покращує циркуляцію крові в організмі. Вода «джерела № 3» збагачена міддю, цинком, йодом, бромом, фтором, кобальтом, марганцем. Джерело розміщене при в’їзді до Східниці в лісовій зоні.


Джерело № 8, 9, 10 (виведені в центральний бювет)
Це гідрокарбонатно-кальцієві води. Їх радять при захворюваннях печінки і жовчних шляхів, таких як жовчнокам’яна хвороба, хронічні холецистити, хронічні гепатити, а також при патології сечовивідних каналів, нирок (сечокам’яна хвороба, хронічний пієлонефрит). Води «джерел 8,9, 10» посилюють сечовидільну функцію нирок, підвищують діурез (виділення сечі), а також посилюють фільтраційну функцію нирок. Джерела знаходяться через дорогу від лікувально-оздоровчого комплексу ДіАнна.


Джерело № 13
Води цього джерела багаті на підвищений вміст заліза, вуглекислоти і марганцю. Це гідрокарбонатно-кальцієва вода. Вживання води «джерела №13» модифікує секреторну функцію шлункових залоз з різною інтенсивністю, збільшує вироблення пепсину. Іони двовалентного заліза, як специфічний регенератор крові, прискорюють утворення еритроцитів і є своєрідною будівельною матерією для гемоглобіну. Ця вода корисна для виведення з організму радіонуклідів і знаходиться поряд з готелем «ДіАнна».


Джерело № 15
За фізико-хімічними особливостям вода «джерела № 15» подібна джерелу № 13. Дана вода не має аналогів в Україні. Ця вода корисна при хронічних захворюваннях шлунка з пониженою кислотністю, що супроводжується анеміями, а також після кровотеч, пізніх хлорозів. Вода «джерела № 15» особливо підтримує виведення з організму радіонуклідів.


Джерело № 2-с
Це гідрокарбонатно-натрієва, середньої мінералізації вода (типу «Боржомі», «Поляна Квасова»). За фізіологічним впливом вода «2-с» впливає на кислотно-лужний баланс, сприяє зменшенню кислотоутворювальної функції шлункових залоз. Вживання води результативно при виразкових хворобах, гастритах з підвищеною та нормальною кислотністю, хронічних панкреатитах, колітах, захворюваннях шлунка, кишечника і дванадцятипалої кишки.


Джерела № 25 і 26.
Це слабомінералізірованні, гідрокарбонатно-сульфатно-кальцієво-магнієві води. У водах цих джерел присутні всі специфічні групи мікроорганізмів для вод типу «Нафтуся». Їх радять застосовувати при захворюваннях нирок та після хвороби Боткіна.