Устаткування медичного центру “ДіАнна-Мед” охоплює всю апаратну фізіотерапію. Це і електролікування для підвищення кровообігу, і лазеро-, і магніто- і ультразвукова терапія.

Ампліпульстерапія – процедура для електростимуляції проблемних місць тіла хворого. При цьому використовуються синусоїдальні модульовані струми (СІнМТ). Ампліпульстерапія надає болезаспокійливу дію, застосовують при невритах, невралгії, травмах перифериliчних нервів і опорно-рухового апарату, порушення кровообігу, атрофіях м’язів, при видалення каменів невеликих розмірів з сечоводів при сечокам’яній хворобі.

Гальванізація – процедура з використанням безперервного постійного електричного струму. Гальванізація стимулює регулюючу функцію нервової та ендокринної системи, сприяє нормалізації секреторної і моторної функцій органів травлення, підвищує його стійкість до зовнішніх впливів. Гальванізація має протизапальну, знеболюючу, заспокійливу, судинорозширювальну, релаксуючу дію.

Діадинамотерапія – фізіотерапевтична процедура з використанням електричного струму частотою 50 – 100 Гц. Діадинамотерапія використовуються при больових синдромах, травматичних пошкодженнях, гіпертонічній хворобі, бронхіальній астмі, захворюваннях суглобів і хребта, радикулітах, невритах, сімпатальгіях, мігрені, епілепсії, травмах спинного мозку.

Дарсонвалізація – фізіотерапевтична процедура, при якій впливають на хворий орган імпульсивним потоком високої частоти (близько 130 кГц), високої напруги (20-40 кв) і низької сили. Дарсонвалізація використовується для лікування порушень в поверхневих тканинах і слизових оболонках, а також волосяному покриві.

Електростимуляція – фізіотерапевтична процедура, при якій імпульсними струмами впливають на м’язи і нерви в цілях зміцнення та відновлення працездатності.

ЧЕНС (Черезшкірна електронейростімуляція) – процедура для стимуляції нервової системи слабким електричним сигналом. При ЧЕНС слабкі електричні імпульси стимулюють нервові закінчення і біль зменшується.

Електрофорез – фізіотерапевтична процедура, при якій в організм вводять лікарські речовини за допомогою постійного струму. При проходженні струму, ліки проникають у шкіру і повільно надходять в організм. Електрофорез викорис title=товують при лікуванні захворювань серцево-судинної системи, онкологічних хвороб, туберкульозу, в косметології.

Лазер скануючий – процедура в якій використовують лазерне випромінювання в необхідну зону. Застосовують для стимуляції імунітету, регенерації, протибольового ефекту, для активізація ендокринних органів. Випромінювання не перевищують рівень сонячної радіації.

Магнітотерапія – процедура для лікування захворювань магнітними полями. При цьому тканини організму не намагнічуються. Використовують для лікування серцево-судинної системи, хронічних аднекситах, уретритах, кольпітах, циститах, простатитах, органів дихання, шлунково-кишкового тракту (гастритах, холециститах, панкреатитах, виразкових хворобах), при артрозах, артритах, остеохондрозах, отитах, псоріазі, алкоголізмі, токсикоманії.

Ультразвукова терапія – процедура з використанням високочастотних звукових коливань частотою від 22 до 3 тис. герц. Ультразвук справляє на органи людини фізико-хімічний, механічний і трішки тепловий вплив. Показаннями для використання є остеохондроз, захворювання і травми периферичної нервової системи, нейропатії, захворювання бронхів і легенів, хронічний гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічний холецистит, захворювання шкіри.

Фонофорез – процедура фізіотерапії, яка грунтується на впливі ультразвукової хвилі на тканини з частотою понад 16кГц і лікарського засобу. При фонофорезі підвищується кровообіг і лімфодренаж, протизапальні процеси і регенерація тканин. Фонофорез використовують для лікування целюліту, порушеннях жирового обміну, лікуванні рубців і розтяжок, порушення кровообігу і лімфовідтоку.

Тубус-кварц – процедура з використанням ультрафіолетового випромінювання, яке коливається в межах 180 нм – 400 нм. УФ-випромінювання необхідно для нормальної життєдіяльності людського організму. Рекомендують використання в лікуванні таких симптомів, як екзема, фурункули, гострі дерматити, отити, риніти та фарингіти.

Гідролазерне зрошення ясен складається з гідромасажу і лазеротерапії ясен. Лікувальний ефект настає при лазерному випромінюванні червоного діапазону, при механічному вимиванні водою ліпополісахаридної плівки. В результаті зменшується запальний процес і поліпшується кровопостачання ясен.

Пресотерапія – – це процедура корекції тіла, заснована на принципах лімфодренажа. Це один з ефективних методів боротьби з целюлітом і підшкірними жировими відкладеннями. Процедура призначена для посилення кровообігу і лімфотоку, що покращує кліренс міжклітинної рідини, зменшує набряк і запалення, знімає втому ніг і покращує приплив кисню по всьому тілу і призводить до розгладженню поверхні шкіри.

Турманієвий килимок призначений для простої і ефективної профілактики широкого спектру захворювань, а також для підвищення кровообігу і швидкого відновлення після хвороби.

Всі ці та інші процедури для оздоровлення доступні у нашому медичному центрі ДіАнна-Мед в Східниці:
тел. (03248) 48 027, +38 (067) 63 62 760