корпус 1 2 3 ДіАнна Східниця
Корпус №1, корпус №2, корпус №3
Корпус 1 – 3 – нова семиповерхова будівля улюбленого гостями готелю в Східниці, який розташований поблизу джерел 1, 8, 9, 10, 1С, паркової зони. Це сучасна будівля, з доглянутою зеленою територією, галявинами, дитячим майданчиком і майданчиками для відпочинку, створена для максимально комфортного проживання відпочиваючих. Сучасні і просторі номери оформлені в класичному стилі, зі стильною меблями і ванними кімнатами. Проживаючи в номерах корпусу 1, 2, 3 Ви будете насолоджуватися спокоєм і тишею. Ці корпуси з’єднані з медичним центром і СПА-зоною.
Номери корпусу: стандарт Classic, стандарт Comfort, стандарт Superior, стандарт Superior plus, напівлюкс Junior, напівлюкс Superior, люкс Comfort, люкс Superior, люкс дворівневий, люкс трьохкімнатний.

корпус 6 ДіАнна Східниця
Корпус №6
Корпус 6 – це 4-х поверховий корпус виконаний у класичному стилі.
На нульовому поверсі є пральня.
Номерний фонд розміщений на 1-4 поверхах:
стандарт – 1-кімнатний номер з двома роздільними ліжками. Санвузол – душ, туалет, умивальник. Максимальна кількість гостей у номері 2 + 1 (додаткове місце євро розкладачка).
напівлюкс – 1-кімнатний номер з двоспальним або двома роздільними ліжками. Санвузол – душ, туалет, умивальник. Максимальна кількість гостей у номері 2 + 1 (додаткове місце диван).
люкс – 2-кімнатний номер з двоспальним ліжком. Санвузол – ванна, туалет, умивальник. Є кондиціонер. Максимальна кількість гостей у номері 2 + 1 (додаткове місце диван).

корпус 7 ДіАнна Східниця
Корпус №7
Корпус 7 виконаний в стильному архітектурному вирішенні. Триповерховий котедж налічує 8 номерів:
Стандарт 3-й поверх – 1-кімнатний номер з двома роздільними ліжками. Санвузол – душ, туалет, умивальник. Максимальна кількість гостей у номері 2 + 1 (додаткове місце євро розкладачка).

Люкс 1-3-й поверх – 2-кімнатний номер з двоспальним ліжком, вітальнею. Санвузол – душ, туалет, умивальник. Максимальна кількість гостей у номері 2 + 1 (додаткове місце диван).

корпус 8 ДіАнна Східниця
Корпус №8
В цьому корпусі знаходиться розважальний комплекс “Джамбо”.
На другому поверсі діє ресторан та харчуються гості, що проживають в корпусах 1-3. Ресторан розрахований на 50 посадочних місць і працює щодня з 08.00 до 23.00.
На другому поверху можна насолодитися грою в більярд, настільний теніс, настільний футбол, зоною відпочинку. А також є три номери стандарт Classic – 1-кімнатний номер з двома роздільними ліжками. Санвузол – душ, туалет, умивальник. Максимальна кількість гостей у номері 2 + 1 (додаткове місце євро розкладачка).

корпус 8 ДіАнна Східниця
Будиночок
Корпус на чотири номери, без надмірностей.
Охайні номери категорії стандарт економ з двома роздільними ліжками, ТВ, холодильником.
На першому поверсі два номери з окремими санвузлами. Площа номера 12 кв.м.
На другому поверсі два номери з окремими санвузлами. Площа номера 14 кв.м.

Пориньте в атмосферу відпочинку вже зараз!

Дивіться віртуальний тур