07

05

Конкурс “Угадай свободный номер”

Визначте вільний номер обраної категорії та отримайте отримаєте максимальну знижку на відпочинок – 20%. По справжньому весняний настрій – яке чудове почуття! Зима відступила остаточно і відкрила дорогу свіжим намірам. З кожним днем у нас вселяється більше сили та оптимізму.
Лікувально-оздоровчий комплекс «ДіАнна» в Східниці надасть вам допомогу безповоротно відновитися після сіруватих зимових днів, і вивести ваш організм з “щадного” режиму, підготувавши його цим до літнього сезону.
Під час c 01 травня по 30 червня 2013 ми хочемо запропонувати Вам взяти участь у конкурсі «Вгадай вільний номер», який дає право знижки* 20% на послуги в ЛОК «Діанна»!

Конкурс «Вгадай вільний номер»
Мета конкурсу: маркетингове дослідження ЛОК «Діанна» – маркетинговий захід, що включає в себе просування на ринок, популяризацію серед споживачів та стимулювання збуту продукції, що представляється ЛОК «Діанна».

Ваше завдання: зробити прогноз номера, визначити вільний номер обраної категорії, на який Ви отримаєте максимальну знижку – 20%.

Правила:
Конкурс триватиме з 1 травня по 30 червня 2013 року.
Увійдіть на сайт лікувально-оздоровчого комплексу готельного типу «Діанна» в розділ «Проживання та тарифи» і скачайте ціни.
Вивчіть номери обраної категорії.
Забронюйте номер на сайті або по телефону і зробіть свій прогноз вільного номера, в якому Ви хотіли б оселитися на відпочинок.
Отримайте свою суму знижку у відповідь від адміністратора.
Хочете дізнатися свою знижку? Дзвоніть за телефонами: +38 098 345 23 22, +38 032 484 8038, +38 067 567 6822, +38 066 655 3767, +38 093 165 9578

Лікувальні мінеральні джерела, оригінальні оздоровчі технології, домашня комфортна обстановка … Це вся пишність для вас!
Стійкий тріумф вірогідний виключно в тому випадку, коли ми забезпечуємо достаток будь-якого постояльця і, що ще більш значуща, його лояльність. Ми переконані в тому, що ґрунтовна складова цього успіху – спільна робота персоналу з метою методичного збільшення значення якості.

* Акція не поширюється на інші акції, тури і спеціальні пропозиції.
* Умовами акції можна скористатися тільки за умови часткової попередньої оплати.
* Зміна дат заїзду та категорії номера можливе тільки в період дії акції.
* Для туристичних компаній знижка згідно з умовами укладеного договору.

Ми турбуємося про вас і ваше здоров’я!

По di_admin|Архів|0 comment

Комментарии закрыты.