06

11

Пилинг ног рыбками

Вперше в Східниці унікальна процедура! Фіш пілінг ніг рибками Garra Rufa зі знижкою 40%!

Фіш терапія полягає в комплексному впливі рибок на шкіру ніг, внаслідок чого ми отримуємо невимовну словами релаксацію, а також підтягнуту і омолоджену шкіру.
fish_diannaСекрет ефекту полягає в мікро-масажі нервових закінчень, розташованих на наших кінцівках, а також чудотворному ферменті – «ditranol», що міститься в слині рибок, який потрапляє на шкіру під час процедури. Згаданий фермент володіє прекрасними загоюючими, бактерицидними і відновлювальними діями, уповільнює процес старіння клітин шкіри, тонізує її.
Приємний, оздоровчий мікро-масаж від рибок Garra Rufa матиме благотворний вплив, поліпшить загальне самопочуття, добре зніме нервову напругу, допоможе швидко позбутися від стресу і депресії. Ви зможете відчути себе на сьомому небі від приємних відчуттів і блаженства.
У тропічних рибок Гарра Руфа немає зубів, вони користуються тільки своїм ротом, вірніше, своїми губами, щоб прибрати ороговілі клітини. Унікальність цього способу полягає в його повній природності і простоті – ніякої хімії, лише природа. Стерильність води в акваріумі з рибками досягається за рахунок професійної системи фільтрації та ультрафіолетової стерилізації, що виключає можливість передачі шкірних захворювань.fish2
Після процедури “рибного” ​​пілінгу запускаються процеси відновлення шкірного покриву, відновлення колагену. Поліпшується кровообіг, підвищується еластичність, і шкіра стає сприйнятлива до обробки професійними косметичними засобами. Крем після хорошої чистки шкіри працює ефективніше на 100-200 %. Після фіш пілінгу шкіра виглядає доглянутою, більш рівною, видаляються дрібні зморшки.
Процес дуже приємний, а результат перевершує всі очікування. Маленькі трудівники наполегливо виконують свою роботу, масажуючи, відполірують і омолодять шкіру, відкриваючи пори, поліпшують кровообіг і загальний тонус всього організму. Повітряно-киснева обробка води, яка супроводжує ніжний масаж і очищення шкіри, посилює ефекти омолодження регенерації шкірного покриву.

По di_admin|Новости|0 comment

Комментарии закрыты.